Nokta Duştekneleri sayfa başlığı
Online Mağaza
Online Mağaza

80X80 Oval Duş teknesi

80X80 Oval Duş teknesi

Yüksek kalitesi ve uygun fiyat politikasıyla satışını yapmakta olduğumuz Duş Teknesi modellerimizin bir üyesi olan 80x80 Oval Duş Teknesi  Panelli, Monoblok, Flat ve oturmalı olarak 4 farklı modelde satışa sunulmaktadır. Satışını yaptığımız tüm ürünlerde İstanbul içi nakliye ve montaj ücretsizdir. Siparişinizi online mağazamızdan kredi kartına 12 taksit imkanıyla sipariş verebilirsiniz. Talebiniz ön sipariş olarak alınmakta ve en kısa sürede nakliye ve kurulum işlemi firma personelimiz tarafından yapılmaktadır.


 80X80 PANELLİ OVAL DUŞ TEKNESİ


Panelli 
duş teknesi Gider borusunda tıkanma olması durumunda kabini sökmeden, paneli çıkartılıp tamiratın çok kolay şekilde yapılıyor olması ve banyo temizliği yapılırken duş teknesinin altını rahatlıkla temizleme imkanı sunmaktadır. Panelli duş tekneleri 20 cm yüksek olmasından dolayı, banyo zeminine tam oturmasını sağlamak için ayarlanabilir ayaklıdır. Ayaklı olması sayesinde, suyun tekne içinde birikmesi önlenir ve akarı rahat şekilde ayarlanabilir.

80X80 OVAL MONOBLOK DUŞ TEKNESİ

Monoblok Duş teknesi 
12 cm yüksekliğindedir. Monoblok adından da anlaşıldığı gibi, blok halinde tek parça paneli olmayan duş teknesi modelidir. 12 cm yüksekliği olması nedeniyle, duşakabine çıkmakta zorlanan yaşlılar ve ayağını kaldırmakta zorluk yaşayanların Genellikle tercih ettiği duş teknesi modelidir. 

80X80 OVAL FLAT DUŞ TEKNESİ

Flat duş tekneleri 6,5 cm yüksekliğindedir. flat duşteknesi zemine gömme olarak kurulumu yapılmaktadır. bu işlem siparişi veren tarafından fayancı ve tesisat ustalarına yaptırılmaktadır. flat duşteknesi montajımız malisef yoktur.

80X80 OTURMALI OVAL DUŞ TEKNESİ


80X80 Oval Oturmalı duşteknesi ön yüz yüksekliği 19 cm oturma yeri yüksekliği 45 cm dir.
Ücretsiz Montaj
iSTANBUL İÇİ nakliye ve montaj Ücretsiz