Nokta Duştekneleri sayfa başlığı
Online Mağaza
Online Mağaza

Anasayfa


     Dikdörtgen Duş Teknesi Lıfe

   
Ürün Kodu : LIFE
Üretici : Nokta Duşakabin
Ürün Özellikleri
110 cm genişliğinde 70,80 ve 90 eninde Dikdörtgen duş teknesi Panelli, Monoblok ve Flat
        Detaylar
 
 
Detaylar

Duş tekneleri " panelli, monoblok ve flat olarak 3 farklı yükseklikte satışa sunulmaktadır. Yükseklik ölçüleri:  Panelli duş tekneleri 20 cm, monoblok duş tekneleri 12 cm ve flat duş tekneleri 6,5 cm yüksekliğindedir. 

MONOBLOK VE FLAT DUŞTEKNELERİ ÖN SİPARİŞ ALINMAKTA VE TEMİNİ 10 GÜN İÇİNDE YAPILMAKTADIR.

Dikdörtgen duşteknesi

Panelli duş teknesi Gider borusunda tıkanma olması durumunda kabini sökmeden, paneli çıkartılıp tamiratın çok kolay şekilde yapılıyor olması ve banyo temizliği yapılırken duş teknesinin altını rahatlıkla temizleme imkanı sunmaktadır. Panelli duş tekneleri 20 cm yüksek olmasından dolayı, banyo zeminine tam oturmasını sağlamak için ayarlanabilir ayaklıdır. Ayaklı olması sayesinde, suyun tekne içinde birikmesi önlenir ve akarı rahat şekilde ayarlanabilir.

Panelli dikdörtgen duşteknesi

Monoblok adından da anlaşıldığı gibi, blok halinde tek parça paneli olmayan duş teknesi modelidir. 12 cm yüksekliği olması nedeniyle, duşkabine çıkmakta zorlanan yaşlılar ve ayağını kaldırmakta zorluk yaşayanlar, Genellikle tercih ettiği duş teknesi modelidir. 
Monoblok dikdörtgen duşteknesiDikdörtgen flat duşteknesi
Oturmalı Dikdörtgen duşteknesi

noktadus.net  web sitesinde satışını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, firmamız tarafından üretilmeyip, üretici olan firmadan temin edilerek satışı yapılmaktadır. Satışını yapmış olduğumuz ürünlerin montajı, İstanbul içinde firma personelimiz tarafından yapılmaktadır. Montaj ve parça temini garantisi firmamız tarafından sağlanmakta olup, ürün garantisi üretici firma tarafından verilmektedir. Satışını yapmakta olduğumuz ürünler %100 yerli ve akrilik malzemeden üretilmektedir.
Dikdörtgen duşteknesi

 
 
Ücretsiz Montaj
iSTANBUL İÇİ nakliye ve montaj Ücretsiz