Nokta Duştekneleri sayfa başlığı
Online Mağaza
Online Mağaza

Kurumsal

Nokta Duş Hakkında

2011 Yılı Mayıs Ayında Başlamış olduğumuz yapı malzemeleri sektöründe, Üretici olan Duştıme Firması ve diğer 3 ek üretici firmanın ürünlerini internet ortamında alıcı ile buluşturun bir firmayız.

Nokta Duş Markası, Duştıme Firmaları'nın Üretim tesislerinde üretilen," Duşakabin,Küvet,Duşteknesi Ve Jakuzi Modellerini, İnternet Ortamında Online Satış,Telefonda Sipariş Ve Arıza Destek Servisi Vermeye Yetkli, İnternet Üzerinde Duş tıme firmasını Temsil Eden Ortak Markasıdır.

Nokta Duş Temsilcilikler

Nokta Duş Markasını Temsillen, "Ankara,İzmir ve istanbul İllerinde Temsilcilikler Bulunmaktadır. Ankara İli Tüm İlçelerinde Nokta Duşakabin Markasını Temsilen Mutlu Duş Firması,İzmir Ve Ege Bölgesini Temsilen Pal Duş Firması Ve istanbul İlini Temsilen Duş tıme Yetkili Firmalardır.

Kalite Politikamız

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen çalışma tarzımızla, faaliyetlerimizle ilgili tüm yenilikleri ve değişimleri takip ederek, dayanıklı, piyasa koşullarına uygun ve kusursuz üretimler yapan; sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi sağlaya bilen, etik değerlere saygılı takım anlayışı ile çalışabilen, personelin memnuniyetine ve eğitim seviyesini sürekli geliştiren yasal şartlara ve kalite yönetim sistemi şartlarına uyarak alanında rekabet gücü yüksek bir firma olmaktır.

Saygılarımızla

Nokta Duşakabin

Ücretsiz Montaj
iSTANBUL İÇİ nakliye ve montaj Ücretsiz