Nokta Duştekneleri sayfa başlığı
Online Mağaza
Online Mağaza
DUŞAKABİNDE KALİTENİN VE GÜVENİN ADRESİ

KALİTENİN VE GÜVENİN ADRESİ NOKTA DUŞA KABİN

Nokta duşa kabin olarak birinci hedefimiz kesinlikle müşteri memnuniyetidir. Bizim için her şeyden önemli olan müşterinin memnun kalmasıdır. Bu sayede işimizi severek yapmamız ve sizlere kaliteli hizmet sunmamız daha da hızlanacaktır. Duşa kabinlerde kalite ve ürünün kullanılabilirliği oldukça önemli bir unsurdur. Sizinde bu kaliteye ve güvenilirliğe şahit olmanız için ödemeyi önce değil, montaj aşaması bittikten sonra yapıyoruz. Böylelikle müşteriyle karşılıklı güven sağlanıyor ve müşterinin kaliteyi gözleriyle görmesini sağlıyoruz.

İzmir, Ankara ve İstanbul ilerinde bulunan bayilerimiz sayesinde kısa sürede montaj işleminiz gerçekleşmiş olmaktadır. Aynı zamanda Türkiye'nin her yerine demonte olarak ürünü göndermekteyiz. Ücretsiz kargo ve 2 yıl garantiyi de ekleyerek kalitemizi ve güvencemizi belli etmekteyiz. Hijyen ve dekorasyon olarak üst düzey olan duşa kabinlerimiz dışarıdan bakınca oldukça şık bir görüntüye sahiptir. Sunmuş olduğumuz küvet, duşa kabin modelleriyle banyonuzu bambaşka bir yer haline getiriyoruz. Relax, fiesta, eko gibi çeşitli konsept kategorilerimizin varlığı ile seçimi tamamen müşterimize bırakıyoruz. Bu sayede düşüncelerini, isteklerini kolayca gerçekleştirme şansına erişiyoruz.

Eski banyo stillerinin, eski duşa kabin sistemlerinin aksine yeni banyo ve duşa kabin dekorasyonları banyolarınızı lüks yerler haline getirmektedir. Aynı zamanda evinizin kalitesinin artması mümkün olmaktadır. Nokta duşa kabin olarak isteklerinizi yerine getirmeye çalışarak mutlu ev yaşantınızın bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.

  
135 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ücretsiz Montaj
iSTANBUL İÇİ nakliye ve montaj Ücretsiz