Nokta Duştekneleri sayfa başlığı
Online Mağaza
Online Mağaza
konfor duşakabin modeli

Banyodaki Konforunuz Duşakabin

Banyolarınızda önemli bir yer işgal eden duşakabinler, çağdaş çözümler üreten ideal bir banyo aksesuarı. Banyolarınızın kolay temizlenmesi ve banyo esnasında suların her yöne yayılmaması için önemli bir engelleyicidirler. Banyolarınızda kullanmak isteyeceğiniz duşakabinler, sağlıklı ve kaliteli malzemeden meydana gelmiş olması kadar, imalatını yapan firmanın da kaliteli olması gerekir.

konfor duşakabin modeli

Her banyoya uygun tasarımlarla farklı çözümler meydana getiren firmamız, konfor duşakabin modeli sayesinde, oval tipli banyolara dekoratif şıklık ve endam meydana getirmektedir. Temperli cam stiline sahip olan duşakabin modeli, kırılmaz ve kireç tutmaz. İki sabit, iki sürgülü parlak krom profillerine sahiptir. Piyasada ucuza yapılan imalattan farklı olarak, uzun süreler banyonuzda kullanabileceğiniz tasarımlardır. Renk atmaz, kırılmaz ve çizilme gibi durumların rastlanmayacağı duşakabin modelleri, asimetrik mini küvetleriyle banyolarınıza farklı bir endam sunacak.

Ürünün sağlayacağı faydalar

Duşakabin banyolarda temizliği kolaylaştırması ve banyoları düzenli göstermesi açısından önemle tercih edilen ürünlerdir. Ancak bazı üreticiler temper siz camdan ürettiklerinden veya imalatta kullandıkları sistemler teknolojik olmadığından cam kırılması durumunda  zarar verecek duşakabin üretirler. Nokta Duşakabin tarafından sağlanan duşakabinler ise, 2 yıl garantili ürünlerdir. En son teknolojik sistemler kullanılarak üretilir. Ham maddeleri insan sağlığına zarar vermeyen niteliktedir.

Banyolarınızda sağlıklı bir duşakabin modelleri ve sistemleri adına firmamızla hemen irtibata geçebilir, daha fazla bilgi alabilirsiniz. Kaliteli ve sağlıklı duşakabin modelleri, deneyimli ekip ve teknolojik imkanlarla sağlanmaktadır.

  
111 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ücretsiz Montaj
iSTANBUL İÇİ nakliye ve montaj Ücretsiz