Nokta Duştekneleri sayfa başlığı
Online Mağaza
Online Mağaza
Duşakabinci seçerken dikkat edin

Duşakabinci seçerken dikkat edin

Piyasada birçok duşakabin yapan firmalar bulunmaktadır. Ancak bazı firmalar, ürettikleri duşakabin modellerini ucuz üretim mallarıyla yaparak, sağlıksız duşakabinler meydana getirmektedirler. Plastik bir takım malzemeler kullanarak yapılan duşakabin panelleri, zamanla çatlama, kırılma gibi sorunlarla muhatap olmanızı sağlar. Ucuz fiyattan alıcı bulmak için malzemenin kalitesini düşürerek, sağlığınızla oynayan bu tür firmalara karşı bilinçli hareket etmeniz gerekmektedir.


Duşakabinci Markanız “Nokta Duşakabin”

Markamızın sunmuş olduğu duşakabin modelleri, küvet ve duşteknesi  banyolarınızı ideal bir mekan haline getirmek için tasarlanıyor. İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da temsilciliklere sahip olan şirketimiz, ayrıca Türkiye’nin her noktasına demontable şekilde ücretsiz kargo hizmetiyle ürünlerini ulaştırıyor. 2 yıl garantiye sahip olan ürünler, banyolarında düzen, hijyen ve zarafeti bir arada bulmak isteyenlerin memnun kalarak kullanacağı ürünleri ifade ediyor.

Dekorasyon farkınız olsun

Banyolarda klasik görüntülerden artık sıkılmadınız mı? Son zamanlarda klasik banyo düzenlerinden daha farklı dekoratif modeller, müşterilerimiz tarafından tercih edilmeye başlandı. Eski soğu banyo stilleri, yerini duşakabin modellerinin zarif tasarımlarıyla daha sıcak bir ortama bıraktı. Banyolarınızda da dekorasyon değişikliğe gitmek istiyorsanız, yapmanız gereken duşakabin modellerimiz arasından banyolarınıza uygun modeli tercih etmek.

Duşakabin modelleri

Duşakabinci markanız “Nokta Duşakabin” firması, müşterilerinin memnuniyeti odaklı çalışmalar yürüterek, banyolarınızda farklı çözümler sunmaktadır. Tasarım hususunda müşterilerin zevklerine cevap vermek açısından farklı duşakabin modellerini tasarlayarak, tercih seçeneklerini zenginleştirmiştir.  Gold, relax, fiesta, eko, bela, kompakt kategorileri altında sizlere sunulan onlarca modelle, banyolarınızda farklı tasarımlarla zarif bir hava yakalayacaksınız.

  
101 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ücretsiz Montaj
iSTANBUL İÇİ nakliye ve montaj Ücretsiz