Nokta Duştekneleri sayfa başlığı
Online Mağaza
Online Mağaza
kompakt duşakabin sistemleri

kompakt duşakabin sistemleri

En çok tercih edilen duşakabin modellerinden birisi olan kompakt sistemler, banyo keyfini daha iyi yaşamak isteyenlerin önemle tercih ettikleri modelleri ifade ediyor. Ancak bu sistemleri almayı düşünenler için kalite standartları hususunda bazı bilinçlendirmeler yapmanın, Nokta Duşakabin firması için doğru bir davranış olacağının farkındayız.

  1. Ana su girişlerinde tazyik engelleyici sistemlerin bulunması gerekir.
  2. Can sağlığının önemini üzerine elektrik tertibatının kaliteli olması gereklidir.
  3. Kompakt sistemin entegre edilmesinden önce, uygulanacak yerin durumunun hazır olması gerekmektedir. Bu durumda keşif hizmetleri sunan bir firmadan yardım alınması doğru bir davranış olacaktır.
  4. Tepe duş sistemi ve sırt jetlerinin aralıklarla bakımının yapılması önemlidir.
  5. Kişilerin kabinleri sert bir şekilde kapatıp, açması, haddinden fazla basınçla kabinlerden destek alınması, kabinin ömrünü azaltacak olan durumlardır.

Compact sistem duşakabin modelleri hususunda Firmamız keşif hizmetleri ve montaj, montaj sonrasında teknik bakım ve destek hizmetleri vermektedir. Kompakt sistemlerde sunmuş olduğumuz birbirinden farklı 3 sistem vardır. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre ayarladığımız sistemlerden birisinin içermiş olduğu kaliteli ve keyif verici banyo düzeneğini fikir edinmeniz açısından aşağıya yazıyorum.

“Akrilik Küvet +Akrilik Duvar + Akrilik Tavan + Ayna + Şampuanlık + Spot + 10'lu Jet Sistemi + 3 Fonksiyonlu El Duşu + Tepe Duşu + 4 Yönlü Mix Batarya + 6 mm Temperli Sürgülü İnox Profilli Lüx Kabin”

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
140 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ücretsiz Montaj
iSTANBUL İÇİ nakliye ve montaj Ücretsiz