Nokta Duştekneleri sayfa başlığı
Online Mağaza
Online Mağaza
Kara duş teknesi modelleri

Kara duş teknesi  modelleri

kare şeklinde duş tekneleri Farklı ölçülerde banyolara değişik ve uyumlu tasarımlar üreten firmamız, öncelikle sağlığa önem vermektedir. Bu sebeple ürettiği duş teknesi  modelleri akrilik ana malzemesinden meydana gelmektedir. Bu şekilde hem hijyen bir ortamın sağlanması hem de dekoratif açıdan daha parlak ve banyo ürünleriyle uyumlu duş kabinleri meydana getirmektedir.

Akrilik duş teknesinin faydaları:

-          Kolay temizlenebilen bir malzemedir. Üstelik üzerinde suyu ve kiri tutmaz. Dayanıklı olması, banyonuzda uzun zamanlar kullanılmasını sağlamaktadır.

-          Yüzeyinde hiçbir şekilde sabun, yağ ve kireç gibi istenmeyen maddeler barınmaz. Yüzeyi akışkan bir malzeme olan akrilik, üzerinde kötü türden maddelerin birikmesini engeller.

-          Yapılan sıkıştırma işlemleriyle yüzeyinin pürüzsüz, parlak, cam gibi olması sağlanır. Buda banyolarda daha endamlı bir havanın yaratılmasını sağlar.  

-          Pis suyla panelinin tıkanması durumunda hiçbir teknik desteğe gerek kalmadan kolay şekilde panelin temizliği yapılabilmektedir.

-          Akriliğin en büyük özelliğinden ve faydasından birisi, ısıyı tutmasıdır. Banyoya girdiğinizde soğuk bir zemine basma durumunuz olmaz. Hemen ısınır ve rahat bir banyo keyfi sizlere yaşatır.

  
118 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ücretsiz Montaj
iSTANBUL İÇİ nakliye ve montaj Ücretsiz