Nokta Duştekneleri sayfa başlığı
Online Mağaza
Online Mağaza
Hayalindeki banyo

HAYALİNİZDEKİ BANYOYU OLUŞTURMAK  İÇİN GÖNÜLLÜYÜZ 

Evimizin her köşesinde olduğu gibi banyomuzda da her zaman şıklığı ve konforu bir arada yaşamayı isteriz. Duşakabin, banyo denilince ilk akla gelen unsurlardan biridir ve böyle önemli bir detayda en iyi kaliteyi tercih etmek hakkımız.

Rekabetin her alanda olduğu gibi, Bu sektörde de günbegün arttığı bir ortamda biz Nokta Duşakabin olarak siz değerli müşterilerimize bütçenize uygun ve aynı zamanda kaliteli ürünler bulabilmeniz için birçok alternatif sunmakla birlikte, aklınızı karıştıracak kadar birbirinden güzel gold, relax, fiesta, eko, bella, kompakt, olmak üzere 6 farklı duşakabin modelimizle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ancak tecrübelerimize dayanarak duşakabin ile ilgili dikkat etmeniz gereken iki önemli nokta hakkında sizi bilgilendirmek istiyoruz. Bunlar güvenlik ve ustalıktır. Tercih ettiğiniz duşa kabin de cam malzeme kullanıldıysa, ısıya dayanıklı ve kolay kırılmıyan malzemeden yapılmasına özen gösterilmesi gerekmektedir ve elbette ki duşa kabin kurulumunun profesyonel kişiler tarafından yapılmasında fayda var. 

2011 yılında kurulmuş, uzun bir geçmişe sahip olmayan firmamız, bu kısa sürede edindiği tecrübe ve benimsediği hizmet kalitesi sayesinde rakiplerinin arasından sıyrılmayı başarmıştır. 

Uzmanlık alanlarımızdan olan duşakabin modaya uygun tercihleriniz sayesinde banyonuzdaki şıklığı taçlandıracaktır. Ürün yelpazemizi her yıl genişletmekle birlikte sadece standart değil özel ölçülerde de duşakabin üretimi yapabilmekteyiz.

Banyo Tadilat yenileme Modellerine göre değişkenlik gösteren duşakabin fiyatları bizim için her zaman sizin memnuniyetinizden sonra gelir. Beyaz ve korom renkte olan duşa kabin malzemeleri elbette ki 1.sınıftır. Şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki, Nokta Duşa kabin den fiyat almadan duşakabin tercihinizi yapmamanız, kaliteyi bütçenize uygun şekilde satın almanız için atacağınız ilk adım olacaktır, çünkü Nokta Duşa kabin de sizler için en minimum fiyat seçenekleri mevcuttur.

Duşakabin kadar önemli olan duş teknesi detayı da, farklı model ve şekillerde olabileceği gibi fiyatları da farklıdır. Hayalinizdeki duşakabine göre şekillenecek olan duş teknesi, oval, kare ve dikdörtgen olmak üzere 3 farklı şekilde tercih edilebilir. Firmamızın ürettiği duşa kabinler de duş teknesi %100 akriliktir ve sararma, çatlama gibi sıkıntılarla karşılaşmazsınız. Bu şık görüntülerine rağmen duş teknesi fiyatları sandığınızdan daha makuldür.

Duşakabinlerin yanı sıra bazı insanların tercihi banyoda hızlıca duş almaktan yana değildir. Kimi insan için banyo keyiftir ve uzun süre orada kalarak günün yorgunluğunu atmak isteyebilir. Böyle durumlar için ihtiyacınız olan şey size kendinizi rahat hissettirecek bir küvettir. Dikdörtgen ve oval olmasının yanı sıra tercihinizi mini küvetlerden yana da kullanabilirsiniz. Ancak standart küvet modelleri bana göre değil ben küvetimi istediğim şekilde ve ölçüde yaptırmak istiyorum derseniz biz Nokta Duşakabin olarak size bu konuda da yardımcı olabiliyoruz. Standart  ya da özel olması küvet fiyatları konusunda belirleyici bir unsurdur.

Ne kadar modern çizgilere sahip olursa olsun artık günümüzde küvete oranla daha fazla tercih edilen banyo materyallerinden biri olan jakuzi, banyo küvetleri kadar yer kaplamıyor ve tasarım açısından da özgür olmanızı sağlıyor. Eğer banyonuzda ya da evinizin herhangi bir bölümünde jakuzi varsa, inanın çevrenizdeki insanlar size imrenerek bakacaktır. Çünkü jakuzi rahat ve konforlu bir seçim sunarken aynı zamanda şıklığın ve zarafetin de göstergesidir. Biz firma olarak bu konudaki profesyonelliğimize güvenerek size şunu söyleyebiliriz ki, herhangi bir yerden alacağınız jakuzi fiyatları ile Nokta Duşakabinden alacağınız jakuzi fiyatları arasında sizi şaşırtacak derecede bir fark olacaktır.

Banyo Tadilat Duş teknesiBunun sebebini de size şöyle açıklayabiliriz, biz diğer firmalar gibi çok pahalı ve büyük ses getiren reklamlar yapıp, sonra ürün maliyetleri yukarılara çıktığından ya ürün kalitelerini düşürüp ya da ürün fiyatlarını faiş rakamlara çıkarmak yerine, ucuz ama hedef  kitleye doğru ve etkili mesajı verecek şekilde bir reklam stratejisi izleyerek, bu alanda kullanacağımız parayı ürünlerimizin kalitesini arttırmakta kullanmayı tercih ediyoruz.

Size firmamız ve ürünlerimizin kalitesi hakkında vermiş olduğumuz bu bilgiler doğrultusunda her zaman kaliteli ve hesaplı ürün, ayrıca müşteri memnuniyeti denkleminin bizim iş etikimizi oluşturduğunu bilmenizi isteriz. Hız ve özenin hizmet politikamızın temelinde yatmasının yanı sıra seçtiğiniz ürünlerin en kısa süre içinde banyonuza montajı yapılmış olur ve elbette ki montaj ve keşif hizmetlerimizi de siz değerleri müşterilerimize ücretsiz olarak sunmaktan mutluyuz.

Şunu unutmamalıyız ki banyomuz yaşam tarzımızın bir parçasıdır ve ihtiyaçlarımız doğrultusunda yaptığımız tercihler hayatımızı kolaylaştırır.

  
2255 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ücretsiz Montaj
iSTANBUL İÇİ nakliye ve montaj Ücretsiz