Nokta Duştekneleri sayfa başlığı
Online Mağaza
Online Mağaza
Duşakabin Fiyatları

Duşakabinler banyo yaptığımız alandaki suyun dışarı sıçramaması ile için üretilmiş ayırıcı ince plakalardan oluşan bir küçük paneller bütünüdür. Duşakabinler genel olarak mika ve temperlenmiş camlardan üretilirler. Mika saydam ve dış etkilere çok dayanıklı aynı zamanda cama göre daha ucuz bir malzemedir. Temperli camlar ise camın 700 santigrat dereceye kadar ısıtıldığı anda arasına üflenen hava ile sağlamlaştırılmış formudur. İki ürüne de desen ve renk verilebilir.

Duşakabin Fiyatları

NİKİ DUŞAKABİN  Öncelikli olarak yukarıda da bahsettiğimiz gibi duşakabin fiyatlarını belirleyen ana unsur hangi malzemeden üretildikleridir. Cam olanlar daha pahalı, mika olanlar ise daha ucuzdur. Mika ürünlerde küvet dahil veya küvet hariç fiyatlar uygulanmaktadır. Küvet hariç modellerde 185 liradan başlayıp yukarı doğru giden fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu fiyatlar tabii olarak kullanılan hammaddenin kalitesine, ürünün şekline, büyüklüğüne ve içinde kullanılan diğer aparatlara göre değişmektedir. Mika panellerin üzerinde kullanılan sürgü ve diğer malzemelerin kalitesi de fiyatlarda etkili olacak unsurlardan bazılarıdır. Ayrıca alt küvet veya duş teknesi dahil duşakabin fiyatları da kullanılan küvet veya duş teknesinin imal edildiği malzeme ve ürün kalitesine göre değişmektedir. Cam duşakabin fiyatları da yaklaşık 300 lira seviyelerinden başlayıp yukarı doğru gitmektedir. Fiyatların artmasında kullanılan camın kalitesi, kalınlığı, rengi, üzerinde desen olup olmaması, mat kumlu hale dönüştürülüp dönüştürülmemesi gibi birçok unsur etkili olmaktadır.

En Uygun Kalite En Doğru Fiyata

Firmamız uzun yılların verdiği tecrübe ve ürün çeşitliliği ile sizlerin banyonuz için en doğru ürünü belirlemenizi sağlayacaktır. Ciddi çeşitlikteki stokları içinden size en uygun ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Belirlediğiniz ürünü de en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Ürün montajı ve diğer satış sonrası hizmetlerde ciddi hizmet seviyesi ile mutlu müşterine hizmet etmeye devam etmektedir. Sizin de mutlu müşterilerimiz arasına katılmanız için tek yapmanız gereken bizimle irtibata geçmek olacaktır.

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
2826 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ücretsiz Montaj
iSTANBUL İÇİ nakliye ve montaj Ücretsiz